Firmy, služby, odkazy

Kdo provádí Nonstop servis garážových sekčních vrat?

Nestává se to často, ale garážová vrata se občas mohou rozbít. V takovém případě potom potřebujete ideálně okamžitý servis. Kam v takové situaci zavolat vám řekneme v tomto článku.

 Napřed vám řekneme, že servis není jenom havarijní. Havarijní servis znamená takový servis, který potřebujete až potom, co se vrata rozbijí. Tedy pokud je nemůžete otevřít, zavřít, nebo vám prostě padají na hlavu, je to pro vás ideální volba. Další druh servisu je záruční servis, který je prakticky to samé jako naše kontroly u lékaře. Pravidělně si dveře necháte zkontrolovat a brzy tak zjistíte, jestli potřebují nějaký zásah, nebo jestli jsou v dobrém stavu. Preventivními prohlídkami se vyhnete havarijnímu servisu. Pokud jste ale v situaci, kdy jste na kontrolu zapomněli a zrovna řešíte poškozená vrata, rozhodně pokračujte dál.

Servis garážových vrat

Podle nás je nejlepší volbou pro servis garážových vrat samotný výrobce. Má vaši kompletní dokumentaci a zná veškeré detaily, které mohou při servisu pomoct. Zase použijeme přirovnání k lékaři. Například firma Spedos, která se výrobou vratových systémů zabývá, má 50 servisních center na území Česka i Slovenska a je tedy schopna reagovat téměř okamžitě. K tomu pomáhá i neustálý provoz - 24 hodin denně 7 dní v týdnu - celý rok. Pokud se pro servis rozhodnete u někoho jiného, než u výrobce, budete možná mít větší problém s vysvětlováním všech detailů, ale rozhodně vám také budou schopni pomoct. Nikdo vašim vratům ale nebude rozumět tolik, jako právě výrobce.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit