Firmy, služby, odkazy

Kurz pro podnikatele, který musíte navštívit!

Včera jsme měli možnost navštívit jeden skvělý kurz, a jsme z něj tak nadšení, že se o to chceme podělit s vámi. Kurz byl na téma podnikání a nikdy jsme si nemysleli, že podobný kurz nám bude užitečný. Ovšem lektor pan Jemelka nás přesvědčil, ať to vyzkoušíme, že se uvidí. Tak jsme tedy vyzkoušeli a podnikatelský kurz předčil naše očekávání. Žádná nudná teorie, ale praktické příklady a postupy, ukázky z praxe a reálné hodnoty. Z kurzu jsme odcházeli opravdu nadšení a natěšení do další práce.

 

Číst dál: Kurz pro podnikatele, který musíte navštívit!

Zakrývací a stínící plachty

Jak už samotný název napovídá, zakrývací plachty jsou určené k zastínění určitého prostoru před sluncem a zvídavými pohledy kolemjdoucích. Můžete tak spojit užitečné s příjemným a použít tyto plachty jako formu propagace své společnosti. Dnes se plachty nejčastěji instalují na tenisové kurty či kurty pro jiné sporty a vytváří tak pohledovou a větrnou bariéru. Na těchto plachtách se může vyjímat reklama vaší společnosti, čímž se dostanete do podvědomí široké veřejnosti.

Číst dál: Zakrývací a stínící plachty

Korporátní identita a rozeznatelnost - to je důležité

Spousta společností v poslední době řeší, jak bude vypadat jejich korporátní identita. A je to krok správným směrem. Pokud nebudete mít ucelenou grafickou stránku společnosti, jak můžete komunikovat ven, když vás lidé neidentifikují a sdělení se nespojí ani s vaším jménem, ani s oborem, jakému se věnujete? Až toto budete mít vyřešené, nezapomeňte také na plastické logo na sídlo společnosti. To vám dodá punc kvality a toho, že to myslíte vážně.

plastická loga bike

Číst dál: Korporátní identita a rozeznatelnost - to je důležité

Offline způsob reklamy

Mezi tradiční způsoby offline marketingové propagace patří reklamní plachty. Většinou si jí můžeme všimnou na budovách a objektech, kde je příliš nevyužitého prostoru, který je snadno a často k vidění okolní audienci. Výroba a instalace plachet není tak nákladná, na rozdíl od online kampaní a má výrazně větší velikost. S tím souvisí i množství informací, které se dá na plachtu implementovat. Horší už je to s efektivností přenosu informací. Většinou si divák všimne pouze několik slov nebo konkrétního obrázku, jelikož se jedná například o řidiče osobního automobilu. Naopak, pokud je reklama vhodně umístěna v lokaci, kde se pravidelně vyskytuje stejná cílová skupina, je možno používat i mírně sugestivní texty. Proto je životně důležité pre-analýza a výborný odhad.

Kam s vínem?

O víno je potřeba se starat od začátku až do konce. Proto se nesmí zapomínat i na kvalitní skladování, což zajistí chladící skříň na víno. Klimatizovaná skříň je většinou vyrobena z kvalitního lamina v dekoru dřeva, popř. v barvě. Skříň může být jednokomorová, uzamykatelná, dekor dřeva dle výběru a nebo dvoukomorová. Záleží jen na Vás, kterou si vyberete. Firma Víno Partner poskytuje ty nejlepší služby v oblasti péče o víno. Zjistěte více o této tradiční a oblíbené firmě!

SEO radšej prenechajte iným

kód

Viete, čo má za úlohu taký SEO expert? Rozhodne sa nejedná o jednoduchú prácu. Mnoho ľudí si myslí, že SEO optimalizáciu zvládne každý, avšak opak je pravdou. Ak chcete robiť optimalizácia webových stránok a myslíte to vážne, potom sa najprv musíte riadne vzdelať. Každý internetový vyhľadávač má iné požiadavky a inak funguje, takže čo platí na Google, nemusí nutne platiť aj na Zoznam.

Číst dál: SEO radšej prenechajte iným

PPC reklama

PPC reklama a její výhody

Pod zkratkou PPC se skrývá internetová reklama, která je placená za proklik. Pro inzerenta je tato forma reklamy velmi výhodná. Neplatí se zde totiž za umístění reklamy, ale pouze za reálné návštěvníky, kteří na danou reklamu kliknou a dostanou se tak na inzerovanou webovou stránku. PPC reklama je důležitým marketingovým nástrojem a my se na ni nyní podíváme.

Číst dál: PPC reklama a její výhody

Stínící sítě, abyste se nespálili

Každý se těší na léto, slunné počasí a teplo na duši. Letní měsíce nás na jednu stranu dobijí energií, ale při delším pobytu na slunku se dokážeme unavit a dokonce i onemocnět. Kdo je aktivní sportovec, tak sám zažil zklamání, když mu na například na tenisovém sportovišti svítilo slunce přímo do očí a neměl před ním kam utéct. Z hry se potom stane nepříjemná záležitost. A přesně z těchto důvodů se instalují stínící sítě, díky kterým může hra probíhat bez zbytečných nepříjemností. Staly se již samozřejmostí každého letního sportoviště.