Firmy, služby, odkazy

Kde koupit levné kartonové krabice?

Možná se to stalo i vám. Koupili jste nové krabice, použili je jednou třeba na stěhování a potom vyhodili s lítostí do kontejneru, protože už vám k ničemu nebyly.

thumb full kartonova-krabice-800x400x300-5vvl-klopova

Přemýšleli jste nad tím, že by se krabice mohly znovu využít? Nebo jinak – kdyby vám před stěhováním někdo nabídl, že si můžete koupit stejně velké krabice v perfektním stavu, které ale byly už jednou použity, za výrazně nižší cenu, co byste na to řekli? Na takovém nákupu krabic je možné ušetřit 50 až 80% nákladů! O co se jedná?

Zakoupení již použitých krabic je velice výhodné

Kartonové krabice se používají snad všude. V domácnosti se dají využít na stěhování či na uskladnění věcí, firmy v nich posílají své zboží apod. Pravda je, že za krabice se draze platí, jsou totiž zbožím nezbytným. Nákupem kvalitních jednou použitých krabice se dají ušetřit stovky, při větších odběrech tisíce korun. Stačí totiž vědět, že existuje nová služba, díky které si můžete koupit levné krabice všech možných rozměrů.

Kde je zakoupit?

Zakoupení levných kartónových krabic je velice jednoduché. Tuto službu provozuje mnoho e-shopů a firem. Stačí si vyhledat výhodnou nabídku na internetu a pak pouze objednat. Tuto službu mohou využít opravdu všichni, kdo potřebují krabice pro jakékoliv účely, kde není nezbytně nutné používání krabic nových. Vlastně ruku na srdce – kdo z vás pozná, že byla krabice už jednou použitá? V mnoha případech není rozdíl vůbec poznat. A hlavně pokud potřebujete třeba krabice k zasílání, skladování, archivaci nebo stěhovací krabice, vůbec nezáleží na tom, jestli už použité byly či nikoliv, záleží hlavně na funkčnosti.

Sdílet Odeslání odkazu Vložení mapy Střední KOPÍROVAT HTML Vložením této mapy souhlasíte se smluvními podmínkami. rosma trade Vyhledat místo na Mapách Google Vyhledávat v této oblasti Hodnocení Otevírací doba Všechny filtry Rosma Trade: Galvanovna, sklad a výdejní místo e-shopu 4,7(9) Prodejna balicích potřeb · Vlčnov 1316 Farma II. - západ Brzy zavírá ⋅ 15 ⋅ Otevírá: 6 (čt) · 773 380 700 Vyzvednutí v prodejně Rosma Trade sro - kanceláře a korespondenční adresa Žádné recenze Prodejna balicích potřeb · Dolní valy 650 Otevřeno ⋅ Zavírá v 16 · 773 380 700 ROSMA Trade a ROSMA Obaly obalový materiál (fakturační adresa) 5,0(5) Prodejna balicích potřeb · Dolní valy 541 Otevřeno 24 hodin · 572 635 789 Zobrazené výsledky: 1 – 3 Aktualizovat výsledky při pohybu mapy 53 fotek Rosma Trade: Galvanovna, sklad a výdejní místo e-shopu 4,7 9 recenzí Prodejna balicích potřeb Trasa Trasa Uložit Uložit V okolí V okolí Odeslat do telefonu Odeslat do telefonu Sdílet Sdílet · Vyzvednutí v prodejně Vlčnov 1316 Farma II. - západ, 687 61 Vlčnov Kopírovat adresu Brzy zavírá ⋅ 15 ⋅ Otevírá: 6 (čt) rosma.cz Otevřít stránky Kopírovat stránky 773 380 700 Kopírovat číslo Volat na číslo 2H2C+MW Vlčnov Kopírovat kód Plus Code Další informace o plus kódech Odeslat do vašeho telefonu Přidat štítek Navrhnout úpravu Navrhnout úpravu Fotky Vše Uvnitř Od vlastníka Přidat fotku Přidat fotku Nevidíte tu informace, které potřebujete? Na otázky komunita často odpoví do 20 minut. Zeptejte se komunity Přehled recenzí 5 4 3 2 1 4,7 Recenze: 9 Recenze nejsou ověřené Napsat recenzi Napsat recenzi Všechny recenze Hledat recenze Onda Boss Místní průvodce · 249 recenzí před 4 lety Naprostá spokojenost To se mi líbí Sdílet Jaroslav Lídl 9 recenzí před 4 lety Jsem spokojen s ochotou a rychlostí To se mi líbí Sdílet Martin Pavlík Místní průvodce · 38 recenzí před 4 lety Další recenze (6) Lidé také hledají ROSMA Trade a ROSMA Obaly obalový materiál (fakturační adresa) 5,0(5) Prodejna balicích potřeb BOMEX - CZ s.r.o. 3,2(5) Zpracovatel kovů Britrade Pro s.r.o. 4,5(12) Prodej osvětlení TIGAS Zlín s.r.o 4,3(6) Kovoobrábění / Kovovýroba Galvanovna CZ Svaziko 4,5(13) Zpracovatel kovů Webové výsledky O těchto údajích Zkopírováno do schránky