Firmy, služby, odkazy

Nejlepší styly náušnic z bílého zlata pro dívky

To, že se holčičky i mladé dívky chtějí parádit, víme všichni. Některé mají tak sofistikovaný styl, že jdou rovnou po luxusních zlatých špercích. Pro případ, že doma takovou malou parádnici máte, připravili jsme krátký seznam našich oblíbených stylů dětských náušnic. Čtěte dál!

 Na začátek bychom jenom chtěli říct, že půjde o náušnice z bílého zlata, které vypadá skoro jako stříbro. Působí dospěle i roztomile a krásně sedí ke spoustě drahých kamenů. Dívčí náušnice bílé zlato jsou ideální dárek na narozeniny, na Vánoce, nebo jen tak pro radost. Vybírat můžete ze stovek variací. Náušnice čiště ze zlata, zlaté náušnice osázené kameny a to vše v různých tvarech. Podobné množství náušnic najdete i v klasické variantě ze žlutého zlata, takže se nemusíte bát, že v té kategorii dárek neseženete. Úvod máme za sebou, můžeme přejít na seznam!

1. Srdíčka - Srdíčka jsou skvělá pro jakoukoliv věkovou kategorii. Mají je rády malé holčičky i větší slečny. Dokonce i dospělačky ulítávají na motivu srdíček. Skvěle se hodí k roztomilým šatičkám a mašličce do vlasů. 
2. Hvězdičky - Trend s oblečením se vzorem galaxie už sice před pár lety skončil, ale hvězdičky jsou nesmrtelné. Náušnice, trička, tašky - motiv můžete najít úplně na čemkoliv. Náušnice s hvězdami často mívají do středu vsazený malý drahý kámen, který šperk krásně oživí.
3. Kytičky - Máte doma luční vílu, která miluje kytičkové věnečky a vlastně cokoliv s květinovým vzorem? Potom je volba jasná! Náušnice s kytičkami jsou jako princeznu. A barvu můžete vybírat podle její oblíbené květiny.
4. Měsíce - Měsíc už je spíš pro starší slečny, které mají raději jednoduché a dospělejší motivy. To ale neznamená, že nejsou roztomilé. Měsíce skvěle ladí k tmavšímu oblečení a pokud jsou osázeny světlými kamínky, krásně vyniknou!
5. Geometrické tvary - Motiv pro minimalistky. Čtverce, trojúhelníky nebo kosočtverce - jsou jednoduché, sednou ke každému oblečení a nemusíte se bát, že budou působit nudně. Vybírejte takové, které mají jednoduchý základ, ale jsou doplněny zajímavým vzorem z drahých kamenů.

dívčí náušnice bílé zlato

Tak co, vybrala jste si z našeho seznamu? Nebo máte jiný nápad?