Firmy, služby, odkazy

Jsou diamanty věčné?

To si jistě myslí spousta dam, ale možná to není až tak úplně pravda, ale přesto jsou za něj vždy vděčné.

Nejprve si odpovězme na otázku, zda je diamant opravdu věčný. Není. Diamant je sice nejtvrdší nerost, ale může shořet, což vyvrací jeho věčnost.

diamond-7

Diamanty jsou velmi oblíbené. Najdeme je v písničkách – například Diamonds od Rihanny, Diamonds From Sierra Leone od Kayne Westa, najdeme je také ve filmech jako slavné Bondovce Diamanty jsou věčné, nebo Krvavý diamant, kde zazářil Leonardo DiCaprio.

Existují investiční diamanty, diamanty do šperků a taky tvrdě vykoupené krvavé diamanty, o kterých si můžete přečíst článek na iDnes. Zajímavý je také článek na webu Rozvojovka.cz o tom, jak jednoduché je si takový krvavý diamant koupit.

Pokud tedy toužíte po diamantu, tak se vždy zajímejte o jeho původ. Určitě existují certifikovaní dovozci, kde máte při koupi jistotu, že pro něj nikdo nepoložil svůj život.

Investujte do stříbrných slitků

stribrne slitky

V oblasti drahých kovů se jako investice pro začátečníky doporučuje stříbro. Investiční stříbro je specifickou formou tohoto kovu sloužící k bezpečnému uložení finančního kapitálu. Pořídit se dají buďto jako stříbrné slitky, mince či cihly. Mají ryzost až 999/1000, možný vyšší obsah stříbra v investičním kovu byste hledali marně.

Investiční stříbrné slitky mají tzv. punc, což je většinou značka rafinerie, kde byly vytěženy. Číselně jsou v něm vyjádřeny jeho vlastnosti jako je hmotnost, ryzost ale i identifikační číslo. Všechny stříbrné slitky by měly být opatřeny vlastním certifikátem, který potvrzuje jejich pravost a hodnotu. Prodávají se většinou v plastových průhledných obalech.

Exekuce nemovitostí

Dostali jste se do finančních problémů a nemohli jste splácet svou hypotéku? V tomto důsledku byla na vaši nemovitost uvalena exekuce? Začněte situaci řešit a obraťte se na společnost Dům dluhu, která má ve svém bohatém portfoliu služeb také řešení exekuce nemovitostí. Aby vám nebyl váš dům či byt zabaven, společnost vyplatí vaše závazky a nabídne vám efektivnější a výhodnější hypotéku, kterou pak budete splácet. Můžete si tak snížit měsíční výdaje na hypotéku a nebudete zatěžovat domácí rozpočet.

Číst dálExekuce nemovitostí

Bezplatná právní poradna

Dostali jste se do problémů a potřebujete pomoc právníka? Nevíte, jak postupovat v řešení vašeho problému, ale zároveň nemáte dostatek peněz na drahého právníka či advokátní kancelář? Nezoufejte, protože existuje právní poradna online, která vám zodpoví na vaše dotazy zcela zdarma. Nikam nemusíte chodit. Stačí vložit přes internetový formulář dotaz, na který vám odborník v oblasti práva odpoví. Poradna se specializuje na všechny oblasti práva – občanské, rodinné, pracovní, obchodní a insolvenční právo.

Číst dálBezplatná právní poradna

Konsolidace půjček Brno

Dnes je konsolidace půjček Brno na finančním trhu velmi žádaná. Sice vás tento produkt nezbaví vašich dluhů, ale díky němu si můžete zajistit klidnější spaní, protože si budete hlídat pouze jednu půjčku. Zjednodušeně bychom mohli říct, že konsolidace je spojení všech vašich půjček do jednoho dlouhodobého úvěru, který budete splácet jedné společnosti. Tato společnost za vás splatí všechny vaše aktuální úvěry a otevře vám nový úvěr s výhodnějším úrokem a často vám nastaví i nižší měsíční splátky.

Číst dálKonsolidace půjček Brno

Exekuce nemovitostí Zlín

Jestliže vám hrozí exekuce nemovitostí Zlín, pak byste měli začít ihned jednat. Jestliže nechcete o svou nemovitost, na kterou se vztahuje zástavní právo, přijít, pak se obraťte na společnost Hypodomus.cz, která má ve svém portfoliu služeb oddlužení nemovitosti, výplatu exekucí a dražeb. Nabízí vám krátkodobý úvěr na částku od 100 000 Kč do 20 000 000 Kč, ze kterého bude exekuce nemovitostí vyplacena. Jakmile bude očištěn list vlastníka nemovitosti, může dojít k refinancování tohoto krátkodobého úvěru na dlouhodobý.

Číst dálExekuce nemovitostí Zlín